krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

ŠE ZADNJIČ V STARIH PROSTORIH

Člani Kulturnega društva Leskovec pri Krškem, ki so imeli svoje domovanje v prostorih Občine Krško na naslovu Ul. 11. novembra 24, Leskovec pri Krškem, so to soboto, 26. 8. 2017, svoje >premoženje< z mešanimi občutki izselili iz svojih prostorov. S prvim septembrom se namreč na tej lokaciji začenjajo obsežna gradbena dela, ki bodo spremenila notranjost objekta. Premoženje, ki se ga je v teh letih (društvo je bilo ustanovljeno konec leta 2001) nabralo za tri dodobra napolnjena tovorna vozila, so člani začasno prestavili na dve lokaciji. Slednji sta jim v brezplačno uporabo odstopila člana društva. Društvo, ki šteje 97 članov, je delovalo na cca. 15 m2 pisarniški površini in nekaj več kvadratnih metrih skladiščnih prostorov. Po informacijah, s katerimi razpolagamo v društvu, se bodo gradbena dela v notranjosti objekta na naslovu Ul. 11. novembra 24 pričela v prvih dneh meseca septembra ter predvidoma zaključila konec leta 2017. Do takrat bomo >gostovali< na več lokacijah v Leskovcu in njegovi bližini. Vsekakor pa bomo, tako kot je bilo to tudi že do sedaj, najpogosteje gosti v naši osnovni šoli, ki se ji že v naprej zahvaljujemo za njeno odprtost in sodelovanje. Vsakega premika na bolje smo v društvu veseli in resnično upamo, da nam bo prenova prostorov na obstoječi lokaciji prinesla novoletno darilo v obliki novih, primernejših in udobnejših prostorov. Kljub oteženim razmeram delovanja društva v prihajajočem obdobju pa v društvu zagotavljamo, da bomo izvedli vse načrtovane aktivnosti, ki smo si jih zadali še v času, ko nam začetek predmetnih gradbenih del v obstoječem objektu ni bil znan.

Janez Kerin, predsednik KD Leskovec 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem