krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko
Ponedeljek, 05 November 2018 06:53

OB DNEVU MRTVIH   V KS

Leskovec pri Krškem smo tudi tokrat obeležili spomin na pokojne. Tako je delegacija mladih krajanov,v spremstvu sveta KS Jožeta Olovca,položila cvetje in prižgala sveče v spomin pri spomeniku«Nepozabnim padlim« iz prve velike vojne,pri spomeniku Milke Kerin,padlim borcem v drugi svetovni vojni pri obeležju na Gasilskem domu,kakor tudi pri znamenju(križu)na pokopališču v Leskovcu pri Krškem vsem pokojnim krajanom. Prižgane svečke svetijo nam,spominjajo pa nas na vse,ki so nekoč živeli v teh krajih in jih danes ni več med nami. 

Tekst: Jože Olovec    

Foto: Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem