krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko
Četrtek, 15 November 2018 07:51


MARTINOVANJE V LESKOVCU PRI KRŠKEM

V soboto, 10. 11. 2018, smo v jedilnici leskovške osnovne šole pripravili tradicionalno prireditev »Martinovanje po starih in novih šegah«. Dvorana je bila kot vsako leto polna do zadnjega kotička. Nekateri gledalci so si morali prireditev ogledati tudi stoje, za kar se jim opravičujemo. Pri pripravi in izvedbi prireditve smo zopet zelo uživali, odraz tega pa je bila tudi navdušena publika. Na prireditvi so poleg igralcev KD Leskovec pri Krškem nastopili še pevska skupina KD Leskovec Lastovke, Alina Julija Jagič, Posavski kvintet, Folklorna skupina Raka in Brežiški flosarji. Po prireditvi si je večina obiskovalcev vzela čas še za klepet.   

KD Leskovec pri Krškem   

Foto: Anton Hruševar


 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem