krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

ZAKLJUČEK LETA 

Kot vsako leto tudi letos pripravljamo srečanje krajanov ob zaključku leta. Tokrat k nam v goste prihaja Rajhenburški oktet s svojimi gosti, ki bo predstavil ves svoj jubilejni repertoar.

Zatorej vabljeni, da se nam pridružitev v četrtek, 27. 12. 2018 ob 18. uri v Osnovni šoli v Leskovcu. Prijetno in ubrano zborovsko petje, ki poboža srce, ni dogodek, ki se zgodi ravno vsak dan. Zagotovljena dobra družba, novi in stari znanci in pogostitev ob slovesu leta. Nekateri trdijo, da se v kraju nič ne dogaja. Dogaja se, dogaja, samo njih ni zraven. Ne bodite med njimi. Vljudno vabljeni! Vstop je prost.

Vabljeni tudi na 6. Štefanov pohod, ki bo v sredo, 26. 12. 2018 s štartom na Trgu borcev ob 8. uri. Cilj pri cerkvi sv. Štefana v Nemški gori. Žegnanje konj.


 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem