krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko


TRADICIONALNO PREDNOVOLETNO SREČANJE KRAJANOV KS LESKOVEC PRI KRŠKEM     

V četrtek  27. decembra 2018,je  v leskovški šoli bilo izvedeno že tradicionalno prednovoletno druženje krajanov,katerega je organizirala KS Leskovec pri Krškem. Celotno druženje ali srečanje je bilo popestreno z Rajhenburškem oktetom  z gosti. Rajhenburški oktet,kateri je na rednem občnem zboru Kulturnega društva Brestanica ustanovljen in pod sedanjim vodstvom Janka Avsenika, je bil ustanovljen leta 2013. Z svojim glasbenim ,pevskim nastopom,harmonijo glasov, tako kot povabljene solistke Anja Žabkar in Stanka Macur,so izvedli čudovito glasbeno obarvano druženje. Oktet ter solistke je na klavirju spremljala Špela Avsenik,na kitari Zoran Košir,na bas kitari pa Urban Cedilnik. Pred koncem se je predsednik sveta KS Leskovec Jože Olovec v svojem nagovoru zahvalil vsem,ki so si vzeli čas,da so se udeležili srečanja,zaželel srečno 2019, ter jih povabil na druženje ob prigrizkih domačih dobrot, katere so pripravile Aktiv kmečkih žena Krško polje. Glasbeni večer ali druženje je povezovala Manca Marinčič.   

Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem