krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko
Sreda, 03 Julij 2019 06:21


OBJESTNOST V VOLOVNIKU  

V ponedeljek ali torek, so  se neznani storilci spravili nad predmete, ki so bili na terasi stavbe v Volovniku v KS Leskovec pri Krškem. Verjetno se ne bo nikoli izvedelo, kaj jim je bilo v napoto, da so prevrnili klopi in mizo na terasi  (zlomili klop), poškodovali fasado na objektu,potem novo ruleto na oknu,v dolino pa pometali ležalnike,večji žar,plinsko bombo,skratka vse kar je bilo na terasi. Mogoče opozorilo vsem ostalim,da naj zunaj ne puščajo poletnih pripomočkov,če jih ni doma,čeprav verjetno tudi to ne bo veliko pomagalo,ker objestnost ne pozna meja.    

Anton Hruševar

 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem