V ponedeljek 28. maja so na cesti do sv. Ane izvedli svečani prižig javne razsvetljave,katero so stanovalci ali krajani te ulice ob druženju tudi proslavili.

Po besedah ali izjavi predsednika sveta KS Leskovca pri Krškem Jožeta Olovca je bila že v preteklem letu izvedena modernizacija te iste ceste v vrednosti dvaindvajset tisoč evrov,za to javno razsvetljavo pa so se prizadevali približno že osem let,če prav pravi da zakonodaja,da je potrebno čim več varčevati, vendar jim je kljub temu uspelo to izvesti.Za izvajalca so izbrali elektro inštalaterja (mehanika) Arh Dušana iz Leskovca pri Krškem,celoten strošek pa je znašal 8100E. V nadaljevanju, načrtujejo še postavitev ene svetilke,tako,da bi bila trasa do sv. Ane kompletno osvetljena. Po prižigu luči in govoru predsednika KS,je bila pogostitev pri domačiji Bevc,ki je bil hkrati tudi kuharski mojster.

 

Anton Hruševar

 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija