Tako kot so v preteklih mesecih izvedli blagoslove motorjev, motoristov in motoristk (MK Ravne, MK Pšečan riders, MK Bratje cvička), so tudi Sunny ridersi v petek v Leskovcu pri Krškem izvedli že 11. blagoslov.

Tudi letos je tako kot lansko leto blagoslov izvedel leskovški župnik Ludvik Žagar. Po blagoslovu je sledila panoramska vožnja do Kmečkega turizma Radej,kjer so se ob lepem sončnem vremenu malo odžejali,pokramljali, ter obujali spomine o preteklem druženju na raznih srečanjih ali blagoslovih. Po vrnitvi na izhodišče so bili vsi pogoščeni z toplim obrokom,ter domačimi dobrotami. Hvala Vinski kleti Krško in Turistični kmetiji Radej,Okrepčevalnici Pepi, za pomoč pri izpeljavi blagoslova.

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija