V četrtek 26.4.2018, so se tako kot vsako leto tudi letos člani PGD zbrali pred gasilnim domom in tako v slogi okrasili ali pripravili mlaj (dolžina 34m)za popoldansko postavitev,katerega je kasneje z avto dvigalom postavil Kerin Andrej.

Sočasno z okrasitvijo in postavitvijo mlaja, pa je v Krškem potekalo tudi pionirsko pokalno tekmovanje,katerega so se udeležili tudi mladi člani ali pionirji Prostovoljnega gasilskega društva z Leskovca pri Krškem. Izmed petnajstih tekmovalnih ekip ,so v vaji z prenosom vode i v vaji z vedrovko dosegli odlično četrto mesto. Tudi letos so po uspešni postavitvi mlaja, priredili spomladanski piknik ,da mogoče malo spodbudijo moralo delovanja v društvu,ter,da člani čez celo leto še bolj z veseljem ali dobro voljo pridejo na razna prostovoljne delavne akcije,tekmovanja ali intervencije.

 

Anton Hruševar

 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija