V soboto  19.10. je Prostovoljno gasilsko društvo Leskovec pri Krškem, na dnevu odprtih vrat  občanom občine Krško ter krajanom KS Leskovec pri krškem,razkazalo svojo opremo,vozila,osebno zaščito  in seveda sam Gasilski dom.

Na sami prireditvi je bil izveden prikaz vaje pionirjev (vaja z brentačo),kateri so se lahko priključili tudi prisotni mlajši otroci. Po vaji, je Rudi Vrščaj  vsem prisotnim predstavil namen in način delovanja gasilnih aparatov,hkrati pa tudi praktično prikazal pravilnega  pristopa gašenja olja,oz. olja in bencina ,ter goreče jeklenke z gasilnim aparatom. Ob koncu prireditve se je Boštjan Arh vsem prisotnim zahvalil za udeležbo,hkrati pa lačne povabil na topel golaž.  

 

Anton Hruševar

 

KRAJEVNA SKUPNOST LSKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2020 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.