Tudi letos, kot že vrsto let zapored, smo, v okviru praznika krajevne skupnosti Leskovec, pripravili pohod v Kobile.

 

Pot nas je vodila po dolini Vejer, Loke, Volovnik, Libelj in pripeljala na cilj na igrišču v Kobilah. Prijazni domačini so tudi tokrat pripravili konkretno dobrodošlico. K dobremu počutju, sicer maloštevilnih pohodnikov, pa so prispevali s svojim obiskom številni krajani iz bližnjih vasi. Domov se ni res nikomur mudilo, vendar smo imeli tudi "prvo pomoč" pri roki! Zaupati je, da bo drugo leto le več pohodnikov, ali pa so nekateri starejši že omagali, spet drugi pa še niso povsem pripravljeni. Pa vendar vabljeni, saj ne gre za olimpijske igre. 

 

Tekst: Jože Olovec 

Foto: Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija