Na god sv. Ane, to je v ponedeljek 26.7. je v leskovški cerkvi sv. Ane potekal drugi letošnji potekal letošnji Anin glasbeni večer, na katerem so lahko prisluhnili glasbi dueta Bonissiva v sestavi Anamarije Božič (vokal in flavta) iz Rake in Urbana Učanjška (klavir) iz Krškega.

 

Oba že kar nekaj let ubirata korake v svet glasbe, saj so za njima v preteklosti zavidanja  lepi dosežki čeprav sta še mlada. Anamarija je na tekmovanju v Požarevcu dosegla prvo mesto z 99 točkami, Urban pa je nastopal kot član klavirskega dua Urban ing,še danes pa nastopa v glasbeni zasedbi Lila,oba pa imata tudi pomembno točko v glasbi,saj sta oba člana pihalnega orkestra Krško. Anin glasbeni večer je povezoval Janez Bizjak.  

 

Anton Hruševar 

Foto: Matija Gorenc

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija