Kulturno društvo iz Leskovca pri Krškem, se je letos odločilo, da kljub epidemij, tradicionalno prireditev Martinovanje vseeno izvede.

Zaradi epidemioloških razmer drugače kot vsa leta do sedaj, v virtualni obliki. Kot je na začetku dejal predsednik društva Filip Černelč, so se odločili, da ker publika ne more priti do njih, bodo oni prišli do publike in tako celotno martinovanje, glasbeni nastop ter razstavo izdelkov Skupine za ročna dela, ki deluje v okviru sekcije za ohranjanje kulturne dediščine, posneli. Tradicionalno je tudi letos vino blagoslovil leskovški župnik Ludvik Žagar. V letošnjem letu društvo obeležuje 20 let delovanja, zato se predsednik in celotno društvo prav lepo zahvaljujejo vsem, ki so in še bodo pomagali ter sodelovali pri delovanju društva in ohranitvi kulturnega dogajanja v Leskovcu pri Krškem. Posnetek prireditve bo predvajan 20. 11. 2021 ob 19.00 na televiziji  ePosavje TV ter na facebook kanalu Kulturnega društva Leskovec pri Krškem.

 

Prijazno vabljeni k ogledu!     

Anton Hruševar

 

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2021 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.