V soboto 14. maja, je bil tudi v Leskovcu pri Krškem izveden blagoslov motorjev,motoristov in motoristk.

Letos je bil to že 13. blagoslov pod okriljem SUNNY RIDER-sov,vendar tokrat prvič pred cerkvijo v Leskovcu pri Krškem. Letošnji blagoslov je izvedel leskovški župnik Ludvik Žagar,kateri je po blagoslovu z ministrantom Janezom Jožetom Olovec podelil podobce  in zaželel vsem prisotnim še naprej varno ter srečno vožnjo. Po blagoslovu je panoramska vožnja potekala do Okrepčevalnice Štritof-Glogov Brod,kjer jih je Koprivc Nuška počastila z hladno pijačo,po okrepitvi pa je vožnja potekala mimo Brežic skozi Skopice,Mrtvice in Veliko vasjo nazaj na izhodišče v Leskovec pri Krškem oz. na gmajno pod šotor. Po izmenjavi raznih mnenj glede motorjev ali same vožnje v preteklosti, so se lahko odžejali z hladno pijačo,lačni pa so si lahko postregli z domačim kruhom,salamami ,slanino,tlačenko in seveda sveže pečenim odojkom. Vsem,kateri ste se udeležili tako blagoslova kot ponovnega srečanja hvala,hkrati pa upam,če bo nam seveda zdravje dopuščalo,da se naslednje leto zopet snidemo.  

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija