Kulturno društvo Leskovec pri Krškem je v soboto, 18. 3. 2023, v Leskovec pripeljalo pomlad. Pred skoraj 300 gledalci so člani dramske sekcije na najstarejši prireditvi društva Pomlad prihaja odigrali kratko komično igro Križarjenje v Nerezine in gledalce dobro nasmejali. Pripeljali so tudi odlične glasbene goste. Slišali smo domači ženski zbor pevk ljudskih pesmi Lastovke, pevke vokalne skupine Gloss pevskega studia Anja, pevko Manco Marinčič ter pevca Jana Arha.

Publika je bila kot vedno razigrana in večina obiskovalcev se je po prireditvi kar nekaj časa zadržala ob prijetnem klepetu s sosedi in znanci.

 

Za društvo MM

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija