V Kulturnem domu, so na akademiji v počastitev praznika Mestne občine Krško  poleg jubilejnih priznanj podelili tudi priznanja MO Krško(Matjaž Gomilšek, Aleš Suša, Sonja Levičar, Tatjana Uduč,) še znak MO Krško in veliki znak MO Krško.

Po nagovoru predsednika MO Janez Kerina,kateri je izpostavil,da je ponosen,da kot novi župan vodi to občino,hkrati pa,da je ta praznik tudi priložnost,da se spomnimo,da če smo složni smo tudi močni kot  skupnost,ter tako lahko naredimo veliko več za lokalno skupnost kot pa posameznik. Po glasbeni točki Simfoničnega orkestra GŠ Krško ,kateri je glasbeno skupaj z Tonijem Sotoškom in pevcem  popestril celotno prireditev,je sledil še nagovor župana občine Kočevje(največja po površini v Sloveniji)hkrati je tudi predsednik Skupnosti občin Slovenije dr. Vladimirja Prebiliča.  Po glasbenih nastopih je sledila podelitev znaka MO Krško katerega sta prejela družba Mlin Katič d.o.o. in Simfonični orkester GŠ Krško,najvišje priznanje ali veliki znak pa so prejeli Društvo Sonček Posavje (za izjemno pomoč osebam s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami)ter Dušan Vodlan (za življensko delo na področju plesne dejavnosti). Slavnostno akademijo je vodila Klavdija Kerin,druženje pa se je nadaljevalo na videmski ploščadi ob stojnicah,kjer so lokalna društva ponujala svoje domače dobrote.

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija