V soboto 11. Maja, so Sunny ridersi tudi letos izvedli srečanje motoristov in motoristk.

Po začetni pogostitvi in pozdravih, so se vsi skupaj odpeljali do leskovške cerkve, kjer je župnik g. Matej Gnidovec izvedel blagoslov tako navzočih motoristov in motoristk, kot tudi motorjev. Po blagoslovu, je sledila panoramska vožnja do Glogovega Broda oz. Okrepčevalnice Štritof-Nuške Koprivec, kjer smo bili postreženi z kavo, hladno pijačo ter domačimi sladkimi dobrotami. Od Okrepčevalnice je vožnja potekala mimo Brežic na Mrtvice do MK Tri Kralja. Po predstavitvi novega MK kluba in pogostitvi je sledila vožnja nazaj do izhodišča v Leskovcu pri Krškem, kjer je že bila pripravljena topla domača jedača, pijača in pecivo. Ob tako dobri družbi in hrani ter pijači, se je druženje nadaljevalo do poznih večernih ur. Srečanja ali blagoslova so se udeležili: Sunny ridersi,MK Pegaz,MK Rak,MK tri kralja,MK Ravne,MK škorpijon,MK Bistra,MK bratje cvička,Triker Slovenija,MK Škorpijon,Free biker Slovenija,MK Rodeo riders,Društvo ljubiteljev motorjev Matija Gubec,MK Kamerad,MK Castle riders , Mk cestni volkovi in Čuperisti Slovenije. Ob tako dobri družbi in hrani ter pijači, se je druženje nadaljevalo do poznih večernih ur,zato se zahvaljujem se tako župniku Mateju Gnidovcu za blagoslov, sponzorjem Nuški Koprivec in Jožetu Kodela,vsem, ki ste se odzvali na povabilo in seveda domačim in ostalim za vso pomoč, ker brez njih bi zelo težko izpeljali takšno srečanje ali blagoslov.  

 

Foto. Slavko Pirc in Anton Hruševar

 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija