V četrtek, 30. maja 2019 je članica Kulturnega društva Leskovec pri Krškem, Sonja Levičar v krški Dvorani v parku na ogled postavila avtorske fotografije cvetja. Naslov razstave se glasi Rože z mojega vrta in po besedah povezovalke večera, Mirjane Marinčič, je tovrstna razstava enkrat morala nastati, saj je s tem združila dve dejavnosti, ki jo najbolj označujeta - ljubezen do cvetja in fotografije.


Svojo strokovno oceno razstave je podala Alenka Černelič Krošelj, umetnostna zgodovinarka, etnologinja in kulturna antropologinja. Večer so ob spremljavi Klavdije Mirt na harmoniki, Damjane Mlakar na klavirju in Manice Žibret na violini, popestrile tudi Lastovke, pevke ljudskih pesmi, ki delujejo pod okriljem Kulturnega društva Leskovec pri Krškem. Razstavo je odprl Janez Kerin, predsednik Kulturnega društva Leskovec pri Krškem.

 

Razstava bo na ogled do 18. junija 2019, ogledate pa si jo lahko v odpiralnem času, od ponedeljka do petka med 10. in 12. uro.

 

KD Leskovec pri Krškem

 

 

 

KRAJEVNA SKUPNOST LSKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2020 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.