Tudi letos se je dedek Mraz odločil,da z svojim spremstvom v nedeljo 15.11. obišče (letos v gostišču Senica)člane Društva Sonček Posavje.

Na začetku pričakovanja na dedka Mraza, je predsednice društva Nataše Solomun, predstavila samo delovanje društva do sedaj (v letošnjem letu in v letu 2020 začeli  sodelovati v programu PEGAS in projektu MOST),kar je za društvo velika dodana vrednost. Z sodelovanjem v programu Pegas je sedaj lahko jezdenje (pokrita jahalnica) skozi celo leto,preko programa Most,pa sodelujemo v kolonijah s strokovnim kadrom,kateri doprinese udeležencem veliko boljše in kvalitetnejše kolonije. Po njenem nagovoru ali predstavitvi,je sledil še pozdravni nagovor g. Petriča iz Lions Cluba Brežice(darila za člane,ter iz programa Most nekaj sami dokupili) in predsednika Društva ljubiteljev motorjev Matija Gubec (vrednostni bon od donatorjev kostanjevega piknika)Matjaža Gomilška,po kosilu pa so učenci OŠ Koprivnica z igro in pesmijo priklicali dedka Mraza,kateri je skupaj z snežinkami podelil darila članom in članicam  društva. Društvo Sonček Posavje se zahvaljuje vsem sončkom,gostom,staršem,skrbnikom,gostišču Senica ,skratka vsem,ki so kakorkoli pomagali,da so naši člani dočakali dedka Mraza in ,da so lahko v tako velikem številu preživeli čudovito nedeljsko popoldne.   

 

Društvo Sonček Posavje   

Foto: Franci Slivšek

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija