Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deveto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril, nameni posameznikom, društvom in projektom v lokalnih skupnostih, ki jih izberejo zaposleni na Petrolovih prodajnih mestih po Sloveniji.

Poslovodje  Patricija Zupančič, Tadej Čepin, David Kržan, Primož Bogovič, Jože Stanič, Edvard Jankovič, Mojca KraljPeter Polovič in Boštjan Mirt so sredstva v višini 1800 evrov predali Društvu Sonček Posavje, ki jih bomo porabili za programe, ki jih izvajamo in sicer se bodo sredstva porazdelila na hipoterapijo-terapevtsko jezdenje, nevrofizioterapijo, ples na vozičkih, pohodništvo za gibalno ovirane , aktivno preživljanje prostega časa oseb s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju. Srečni in veseli smo, da so nas opazili, prepoznali in namenili sredstva prav nam. V našem društvu imamo zelo širok program, ki ga prilagajamo glede na potrebe uporabnikov, glede na to, da so naši otroci, mladostniki in odrasli s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju  v večini odvisni od pomoči druge osebe, smo zelo srečni, da jim lahko olajšamo življenje in pripravimo program, ki ga potrebujejo za čim boljše in kvalitetnejše življenje.....Predstavniki Petrol-ovih prodajnih mest so poudarili, da je v življenju vsakega posameznika pomembna energija, ki nam vsem skupaj prinaša pozitivne občutke. Z donatorskimi sredstvi so napolnili tudi energijo naših src - članov Društva Sonček Posavje.        

 

Društvo Sonček Posavje

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija