Društvo Sonček Posavje je že pričelo z večjimi projekti v letošnjem letu 2020, saj smo že izvedli  zdravstveno terapevtsko kolonijo v Kranjski Gori.

V ZTK je bilo 22 otrok in mladostnikov, ki so bili razdeljeni v dve skupini. Vsi so imeli vsakodnevno nevrofizioterapijo, kinezioterapijo, smučanje na prilagojenih smučeh, kopanje v bazenu po hallwick metodi, ustvarjalne delavnice, druženje, družabne igre, skupaj smo odšli tudi na izlet,....Velik poudarek smo dali tudi na sorojence saj smo z njimi smučali, prav tako na otroke z motnjami v razvoju, ki so sposobni tudi sami smučati z individualnimi obravnavami.   Skupaj smo preživeli čudovit zimski teden, izmenjali izkušnje, se družili, naredili evalvacijo,.... Vsem družinam, spremljevalcem in terapevtom smo predstavili vizijo Zveze Sonček in sledili glavnemu cilju inkluziji in integraciji.  V imenu vseh Posavskih Sončkov se za sodelovanje  iz srca zahvaljujemo Zupan Luka-tu, ki je bil s strani projekta MOST z nami in smo s tem imeli še dodatno strokovno podporo za naše člane.  

 

Društvo Sonček Posavje

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija