V torek je bilo v Centru Sonček Krško precej veselo,saj je Društvo Sonček Posavje izvedlo pustno rajanje,katerega je na veliko veselje otrok popestril čarodej Mac.

Ponovno so veliko čarali z raznimi rekviziti,proti koncu pa so poizkušali pričarati zajca iz klobuka,vendar ker je čarovnik ljubitelj živali in ne uporablja žive rekvizite,so pričarali plišastega zajčka. Tudi letos,je čarodej Mac skupaj z otroki izdelal ali pričaral razne izdelke iz balonov,katere  jim je tudi podaril. Društvo Sonček Posavje se zahvaljuje čarodeju ,da so sončki ob njegovem čaranju,pustnimi krofi, preživeli še veselo pustno popoldne.  

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija