Po enoletnem premoru (predvsem zaradi epidemije), je društvu Sonček Posavje ponovno uspelo organizirati zdravstveno terapevtsko kolonijo v Kranjski Gori.

 

Tokratne  zimska zdravstveno terapevtske kolonije,katera je letos bila sedma po vrsti,se je udeležilo 28 družin s 30 otroki s posebnimi potrebami. Letos je šlo za kombinirane skupine ,tako,da je smučarski del,kateri je potekal od 9.30 do 13.30 bil razdeljen na dve skupini. Z prilagojenimi smučmi in inštruktorjem  so se vozili otroci, ki se ne morejo voziti sami,druga skupina pa se je vozila pod nadzorom učitelja smučanja oz kinezioterapevta. V času kolonije se je izvajala poleg kinezioterapije tudi nevrofizioterapija,v večernem času so se za sproščanje mišic kopali v bazenu,izvajale pa so se tudi razne družabne igre. Društvo Sonček Posavje z predsednico društva Natašo Solomun, se zahvaljuje donatorjem,staršem,kinezioterapevtu,  fizioterapevtu in prostovoljcem za pomoč pri izpeljavi zdravstvo terapevtske kolonije,saj brez njih oz. skupnega sodelovanja ali sloge,bi težko izpeljali kolonijo v tako velikem številu udeležencev. 

 

Društvo Sonček Posavje.

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija