Dne 3. 6. 2022 Smo se posavski Sončki sprehodili po lepo urejeni kolesarski stezi iz Brestanice do Senovega in nazaj.

Kolesarska steza po kateri smo se sprehodili  in je namenjena tako za invalide kot tudi kolesarje, se je nahajala v prijetnem okolju obdana z naravo, potočkom in prijetno senco.  Pot nas je po nekaj urni hoji pripeljala do našega končnega cilja gostilne Senica na Senovem, kjer smo se okrepčali z osvežilno pijačo in točenim sladoledom. Ob prijetnem druženju  ter klepetu so naši Sončki preživeli čudovit in nepozaben dan. Hvala vsem, kateri ste pomagali, da smo ponovno preživeli čudovito popoldne, ter se ponovno družili v prijetnem okolju. 

 

Društvo Sonček Posavje   

Foto: Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija