Tako so v Svetu KS nismo omejili zgolj na ceste, jaške, kandelabre, mulde in košnje, ampak smo določen del časa in napora namenili tudi za ohranjanje čiste pitne vode, ohranitvi gradu Šrajbarski turn, prostorskemu urejanju našega bivalnega okolja (Loke, Vejer, Črnile,...), obnovi in izgradnji igrišč, protipoplavni zaščiti naselja Velika vas, prenovi gasilskih domov, izšla je knjiga "Leskovec skozi čas" in nenazadnje, po 56-ih letih smo dočakali ponovno prenovo prostorov krajevne skupnosti z dvorano, ki sprejme tudi do 80 obiskovalcev, Seznam vseh postorjenih del (občina in krajevna skupnost) je podan v nadaljevanju.

SEZNAM POSTORJENIH DEL

KRAJEVNA SKUPNOST LSKOVEC PRI KRŠKEM